Nahoru

Plesový rychlo - nácvik


Firemní večírky, maturitní plesy či jiné akce zaměřené na společenské tance již nemusí být okamžiky hrůzy. 

U nás máte možnost naučit se základní krůčky, stejně jako zopakovat si pokročilé variace pod odborným vedením. 

 

90 minut tance, hudby a prostor jen a jen pro Vás! 

 

 

Zaměřujeme se na tance: 

  • chacha
  • rumba
  • jive
  • waltz
  • valčík
  • polka
  • blues

Adresa

FLAME DANCE - Sokolovská 22, Praha 8

 

Nezáleží na Vaší úrovni. Můžete mít za sebou taneční kurzy v minulosti, nebo stojíte na tanečním parketě poprvé či jste již mnohaletými profíky. U nás si přijde na své každý!

V průběhu večera se zaměříme vždy na tance, kdy si ukážeme nejen základní kroky do jednotlivých tanců, ale vyzkoušíme také proniknout do tajů pokročilejších variací.

V průběhu lekce pouštíme hudbu a proklouzáváme jednotlivými tanci již dle schopností a dovedností příchozích. Úroveň je tedy na zkušenostech tanečníků a tanečnic. Výhodou je, že i v těchto okamžicích je plně k dispozici lektorka, která pomáhá nejen v lepším postavení těla, udržení se v rytmu a v zapojení se všech párů do daného tance, ale také zvyšuje laťku individuálním přístupem a pomocí každému. 

 

Další výhodou těchto lekcí společenských/ballroom tanců je také jejich neformálnost. Chápeme, jak je někdy nepříjemné krčit se v košilích a motýlcích, kalhoty nás obepínají, v šatech se nemůže příliš hýbat, často dýchat... A tomu se chceme postavit - během tance se hodně hýbeme, potíme a tudíž nijak nelpíme na oděvu, který je vám nesympatický jakýmkoliv způsobem. Vezměte si na sebe tedy to, co je vám pohodlné. Tlačí-li Vás boty, klidně si přineste staré ponožky, jediné, co s ohledem na zdraví nedoporučujeme, jsou tenisky s gumovou podrážkou. 

 

Kdy? v LEDNU - 5., 12, 26. a 27.1., v ÚNORU - 2., 9., 16. a 23.2., v BŘEZNU - 1., 8., 15 a 22.3.

V kolik? od 18.00 do 19.30 (náhradní termín 27.1. je poté na domluvě přihlášených, ale pravděpodobně v dopoledních hodinách) 

Kde? FLAME DANCE - Sokolovská 22, Praha 8

Cena? 1.200,-/jednotlivec, 2.200,-/pár (cena je koncipována na měsíční frekvenci, nelze se zapojit pouze na některé termíny. Částka tedy odpovídá vždy 4 lekcím) 

Co na sebe? Pohodlné oblečení, šatna je k dispozici. Boty s měkkou podrážkou, ideálně taneční obuv, ale s nízkým podpatkem. Nevadí ani staré ponožky. :) 

Přihlášky a rezervace: 

  • Emailem: info@zoukio.cz
  • Telefonem: 721 310 308
  • Formulářem níže, kdy do poznámky dopište měsíc, o který máte zájem: 

Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami ZoukioZpět na všechny termíny